‏‏נדלן למגורים - מבוא

יחיאל אבו היה מהקבלנים הראשונים שבנו נדל"ן למגורים באשדוד. הפרויקטים הראשונים שהקימה החברה היו בשנת 1990, ובעקבותם צמחה החברה והתפתחה במקביל לעיר, כאשר לאורך השנים קנה לעצמו אבו שם כאחד מבוני העיר אשדוד.

החזון האישי של אבו היה לפתח את אשדוד, ובהתאם לו התמקדה החברה במשך רוב שנותיה בהקמה של פרויקטי מגורים בעיר, בבנייה של אלפי יחידות דיור והקמת שכונות שלמות, ובסיוע לרוכשי דירות להגשים את חלומם.

גם היום, לאחר שהתרחבה החברה והתפתחה לתחומים נוספים (אנרגיה, הייטק, מלונאות ועוד), פרויקטי המגורים עדיין נמצאים בלב העשייה של החברה, שממשיכה לפתח את העיר ולבנות יחידות דיור בסטנדרט הייחודי לה.

הסטנדרט

הסטנדרט הגבוה שהונהג לאורך השנים בפרויקטים של החברה צמח מתוך החיבור לקהילה ולציבורים השונים אליהם מיועדים הפרויקטים.

כל מרכיב בכל אחד מהפרויקטים מתוכנן ונבחר בקפידה, ואלו ניכרים בכל אספקט בתוצר הסופי – החל מהמפרט בדירות עצמן, דרך הלובי המפואר, החניון והמחסנים, ועד לחזות החיצונית של הבניין.

בדומה לסטנדרט הביצוע, החברה מזוהה במידה רבה גם בזכות רמת תחזוקה ושירות הייחודיים לה, עליהם מקפידה החברה מאז ומעולם. במסגרת זו, קיימים פרויקטים בני 30 שנה שעדיין זוכים לשירותי תחזוקה וליווי מקצועי.

אלו הגורמים שמייחדים את אבו יחיאל כחברה קבלנית, ואנחנו גאים בהם. לא מן הנמנע שהם אלו שבמידה רבה עומדים מאחורי הביקוש הגבוה לדירות שבונה החברה באשדוד ומחוצה לה.