מתחמי מסחר והשקעות בארץ

המודלים המוצלחים של מתחמים מסחריים פתוחים וסגורים שהוכיחו את הצלחתם בעיר, הביאו את החברה להתרחב גם מחוצה לה. בשנים האחרונות החברה יוזמת הקמה ורכישה של מתחמים מסחריים באזורים שונים בארץ, הכוללים גם את פיתוח התשתית האזורית.

כחלק מכך, רכשה החברה בין היתר את השליטה בחברה הציבורית ארנה סטאר גרופ, העוסקת בתחום הנדל"ן המניב, המסחרי ואחזקת מלאי קרקעות בחו"ל. במסגרת העסקה, קיבלה החברה בעלות על מתחם הקניות סטאר סנטר באשדוד, על קניון "ארנה" נהריה", ובנוסף מגרש עם זכויות ל-360 יחידות דיור בצמוד לקניון בנהריה.

קניון "ארנה" נהריה

קניון ארנה נהריה קניון ארנה בנהריה משתרע על פני שטח מסחרי של כ– 14,000 מ"ר. הקניון מהווה מרכז מסחרי מודרני הממוקם בצומת המרכזית של העיר, בסמיכות לתחנת הרכבת. הקניון משלב חוויות קניות ייחודית ובילוי לכל המשפחה, והוא כולל כ-100 עסקים שונים לצד חנויות אופנה ומותגים בינלאומיים, ספרים, מתנות וכלי בית, ולצידם מסעדות ובתי קפה.

מלון בוטיק אוליב נהריה (Olive Boutique Hotel Nahariya)

מלון אוליב נהריה  מכיל 30 חדרים וסוויטות איוח הנמצאים בלב לבה של העיר נהריה . המלון ממוקם מעל קניון ארנה , מרחק הליכה של דקה מתחנת הרכבת ומרכז העיר, פחות מ-2 ק"מ מטיילת חוף הים המפורסמת.

המלון מגיש ארוחת בוקר מידי יום, וקיימים בו מרכז כושר, חניה פרטית בחינם, טרקלין משותף וגינה..

המלון מושלם עבור אנשי עסקים המגיעים לאזור, כמו גם למשפחות הבוחרות לעשות "טיולי כוכב" בכל אזור הצפון הפסטורלי.