נדלן למגורים באשדוד

במהלך העשורים האחרונים בנתה החברה עשרות אלפי יחידות דיור בעיר אשדוד. מרבית הפרויקטים משלבים תמהיל של דירות גדולות המותאמות למשפחות מרובות ילדים, לצד דירות קטנות יותר המתאימות לזוגות צעירים ויחידים.

במקביל למיקום ולהשקעה ביחידות הדיור עצמן, חלק מהותי בחשיבה מוקדש לפיתוח הסביבתי, מתוך מטרה לעשות את השירות הטוב ביותר לרוכשי הדירות.

אחד מהפרויקטים המזוהים ביותר עם החברה הוא ביצוע התכנית של "הרובע המיוחד" היוקרתי, ובו ממוקמים גם בית החולים אסותא, מתחם חברות הייטק ומכללות אקדמיות, מרכזים קהילתיים, דיור מוגן, מעונות סטודנטים ושטחי מסחר נרחבים, לצד בנייה של מאות יחידות קרקע ובניין מגורים.

רובע נוסף שהקימה החברה הוא רובע י"ז, הכולל 400 דונם, שעליהם הוקמה שכונת מגורים, וילות, דירות, ובית כנסת, לצד מוסדות חינוך ובתי מסחר.

הנה כמה מהפרויקטים העיקריים שהקימה חברת אבו יחיאל באשדוד בתחום נדל"ן למגורים:

קוסטה דל סול

פרויקט ייחודי הממוקם ברצועת החוף הדרומית הפסטורלית של אשדוד, בצמוד למלון "לאונרדו" והפארק האקולוגי אשדוד-ים.

במסגרת הפרויקט היוקרתי נבנו קוטג'ים ושני בנייני מגורים בני עשר קומות, המקנים סך כולל של ? יחידות דיור.

גם כאן הסטנדרט הוא ברמה גבוהה מאד: הבניינים כוליים חניה תת קרקעית, לובי ייחודי, חדר כושר לשימוש הדיירים וכן קאנטרי קלאב מפואר ופרטי הכולל בריכות שחיה, ספא משוכלל, סאונה וג'קוזי.

מגדלי אביאל

תצפית נוף פנורמית אל הים הפתוח, פיתוח סביבתי ירוק ומושקע, מוסדות חינוך מעולים ודירות בסטנדרט בנייה עשיר מתמזגים יחד לתמהיל המושלם של פרויקט מגדלי אביאל.

הפרויקט כולל כתשעים יחידות דיור בבניינים המתנוססים לגובה של כעשר קומות, כאשר תמהיל הדירות כולל דירות ארבעה וחמישה חדרים רחבות ידיים, בתוספת מרפסת ומחסן פרטי צמוד לדירה.

דיירי הפרויקט נהנים מלובי מהודר, מפארק סמוך, מנוף מרהיב לים ומחנייה פרטית.

פרויקטים עתידיים

מגדלי אימרי (בבנייה)

אחד מפרויקטי הדגל של החברה – מדובר במגדל יוקרה הממוקם ברובע המע"ר, שנמצא במרחק הליכה קצרה מחוף הים והטיילת של אשדוד ובסמיכות לעורקי התחבורה הראשיים של העיר: שד' הרצל ממזרח, שד בן עמי מדרום ושד' מנחם בגין מצפון.

המגדל עתיד להתנשא לגובה 23 קומות והוא מוקף במוסדות חינוך, בתי כנסת, ושפע של מרכזי קניות ובילוי, כאשר מצפון לו נפרש פארק ירוק רחב ידיים יפהפה.

הפרויקט בנוי כולו בבנייה ירוקה, כאשר המאפיין הבולט ביותר שלו הוא העיצוב המרהיב, המציג שילוב ייחודי בין 3 אלמנטים שונים – אבן, אלומיניום וזכוכית, בחיפוי של חומרים חכמים ומתקדמים.

המגדל כולל לובי מפואר ודירות מרווחות של 3 ו-4 חדרים, וכן דירות 5 חדרים גדולות במיוחד הכוללות גם מרפסות רחבות. כל הדירות נהנות מלובי מפואר ומפרט טכני עשיר ברמה גבוהה.

מעונות הסטודנטים

מתחם בילוי ומסחר ייחודי הממוקם ברובע המיוחד מול האוניברסיטה החדשה שתוקם, ופארק ההייטק המיועד. הפרויקט כולל בנייה של 450 יחידות דיור עבור מי שיהוו את דור העתיד של העיר אשדוד.

פרויקטי מגורים נוספים שמבצעת החברה

  • המפרש 2 ו-4 – פרויקטי תמ"א
  • מיה – 2 מבנים בני 9 קומות ברובע מרכז העסקים הראשי (מע"ר)
  • מצודת דוד – פרויקט מגורים ברובע י״א
  • Magic Towers – מתחם מגורים ומסחר