פרויקטים מלונאות

הקדמה

אשדוד היא פוטנציאל תיירותי אדיר. רצועת החוף הארוכה והמרהיבה, המיקום המושלם בין תל אביב (חצי שעה) לבין ים המלח (שעה), סצנת המסעדות המתפתחת, הפארקים, הפסטיבלים והאירועים הייחודיים – כל אלו הופכים את העיר ליעד מושלם לטיולים ולמוקד משיכה עבור משפחות ישראליות ותיירים מהעולם.

מי שהבין את הפוטנציאל הזה מתחילת הדרך הוא יחיאל אבו. לאורך השנים, לצד ההשקעה בפרויקטי נדל"ן פרטיים ומסחריים, פעל יחיאל אבו ללא לאות לפתח את נושא המלונאות בעיר, כאשר במקרה זה מה שעומד למול עיניו הוא לא שיקולים יזמיים סטנדרטיים כי אם הרצון לייצר מקומות תעסוקה, להפוך את העיר למוקד תיירות ולחזק אותה כלכלית.

בשנת 2012 עשרות שנים של מאמצים הוכתרו בהצלחה, כאשר השיקה אבו יחיאל את המלון הראשון בסטנדרט גבוה שנבנה אי פעם בעיר – מלון west. שאליו הצטרפו מלונות נוספים בהמשך. מנקודה זו והלאה, גרף התיירות בעיר נמצא בעליה מתמדת ועקבית, וכמוה הכוונה של החברה להמשיך ולהתפתח עוד בנושא המלונאות.

במקביל לפיתוח תחום המלונאות באשדוד, משקיעה אבו יחיאל בפיתוח התחום גם באזורים אחרים בארץ.

פרויקטי מלונאות באשדוד

מלון ווסט west - אשדוד:

מלון ווסט אשדוד הינו מלון סוויטות איכותי המשלב עסקים ובילויים ברמה יוקרתית. המלון, המכיל 113 סוויטות וחדרים ברמה של 5 כוכבים, הינו המלון המודרני הראשון שהוקם באשדוד. הוא שוכן על רצועת חוף לידו היפיפייה ומתהדר בנוף ים מרהיב הנשקף מכל פינה במלון.

המלון מנוהל על ידי רשת תמרס היוקרתית ומשמש, במקביל לאירוח ולמגורים, גם לפגישות עסקים של תושבי העיר, הנערכות בבר המלון או בלובי המפואר.

בתכנון – מגרש 18:

מגרש 18 באשדוד נמצא ברצועת החוף הדרומית של העיר אשדוד בסמוך לכיכר עין השמש המפורסמת, המשקיפה אל חוף ט"ו, הפארק האקולוגי-חופי ומצודת אשדוד ים העתיקה. על מגרש זה עתיד להבנות מתחם מלונאות, מגורים ותיירות עם חזית מסחרית הכוללים 234 חדרי מלון ב-17 קומות, 117 יחידות דיור, חנויות מותגים ומעצבים, גני ילדים, מתחם בריכה וספא, אולם קונגרסים ועוד. הפרויקט נמצא בשלבי היתר מתקדמים ועתיד לצאת לדרך בעתיד הקרוב.

פרויקטי מלונאות מחוץ לאשדוד

מלון דייב בראון – תל אביב

מלון דייב שוכן בצומת המרכזית במתחם יד חרוצים ומציע חוויה אורבנית תל אביבית אמיתית. המלון ממוקם בלב סצינת המסעדות והברים התל אביבית, מרחק פסיעה מחוף גורדון הפופולרי ומרחוב דיזנגוף, והוא מוקף במסעדות טובות, ברים שכונתיים, גלריות וחנויות בוטיק אופנתיות. המלון נרכש על ידי קבוצת אבו יחיאל, והוא מנוהל על ידי רשת בראון וכולל 50 חדרים.